Дуже добреКористуюсь олією Маніо недовго, але вже помітила результати, воно глибоко очищає та залишає шкіру надзвичайно чистою! Я дуже рекомендую його, і тепер я розумію, чому він такий популярний і вЧитати далі
РЕКОМЕНДАЦІЇЦе перший раз, коли я спробувала пінку для вмивання, вона залишає шкіру дуже чистою, здається, вона не сушить її, мені навіть здається, що вона залишає зволожуючу плівку, я обов'язково замовЧитати далі
чудовоСпочатку маска викликала у мене невелику алергічну реакцію, тому що у мене дуже чутлива шкіра, але зараз моя шкіра почувається чудово, і запах був божественний.
приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі
Хороший продуктКупив товар отримавши зразок в подарунок. Мені він сподобався, тому що він жирний, а у мене часто суха шкіра. справді, це теж дуже добре. дуже добре знімає весь макіяж, стійка до переносу поЧитати далі
Дуже добреКористуюсь олією Маніо недовго, але вже помітила результати, воно глибоко очищає та залишає шкіру надзвичайно чистою! Я дуже рекомендую його, і тепер я розумію, чому він такий популярний і вЧитати далі
РЕКОМЕНДАЦІЇЦе перший раз, коли я спробувала пінку для вмивання, вона залишає шкіру дуже чистою, здається, вона не сушить її, мені навіть здається, що вона залишає зволожуючу плівку, я обов'язково замовЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу