мені подобаєтьсяЯ вже використовував продукт протягом декількох днів, і він мені подобається. Ходжу вранці і ввечері. Це трохи допомагає, поки я не закінчу пляшку, я не можу сказати напевно.
ТонерДля змішаної шкіри, якщо використовувати строго на Т-зону, схильну до чорних крапок, добре очищає, злегка щипає, але шкіра відновлюється. Буду продовжувати ним користуватися.
мені подобаєтьсяЯ вже використовував продукт протягом декількох днів, і він мені подобається. Ходжу вранці і ввечері. Це трохи допомагає, поки я не закінчу пляшку, я не можу сказати напевно.