Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
Дуже гарна маска.Хоча я була налаштована скептично, це дуже хороша маска, яка допомогла мені позбутися свіжого прища. Моя шкіра стала чистішою, і вона має легкий охолоджувальний ефект.
Мені здається, що вонаЧитати далі
Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу