ЧудовоДуже хороший! Я прихильниця корейської продукції, але цей тонік один із небагатьох, кому вдалося очистити та зволожити мою шкіру. Він дуже добре відчувається на шкірі, робить її гладкою та зЧитати далі
Чудово!Так, він чудово підходить для моєї шкіри, у мене комбінована шкіра, але влітку моє обличчя дуже пітніє, він має трохи суху, матову текстуру, але легко розподіляється, а також має легке покриЧитати далі
Бути десятьПри першому використанні здається, що це хороша сироватка, вона робить шкіру пружною та сяючою. З нетерпінням чекаю довгострокових результатів.
Дуже добре!Хоча я користуюся ним недовго, я вже бачу результати. Моя шкіра суперзволожена та пружна, без липкості. Текстура легка. Він залишає мій колір обличчя сяючим, і для моєї чутливої шкіри він чуЧитати далі
ДобреЯ використовую його зрідка, коли не хочеться тонального крему. Наношу його без праймера, коли хочу швидко зробити макіяж. Він хороший, добре розподіляється, має середнє покриття. Рекомендую!Читати далі
ЧудовоДуже хороший! Я прихильниця корейської продукції, але цей тонік один із небагатьох, кому вдалося очистити та зволожити мою шкіру. Він дуже добре відчувається на шкірі, робить її гладкою та зЧитати далі
Чудово!Так, він чудово підходить для моєї шкіри, у мене комбінована шкіра, але влітку моє обличчя дуже пітніє, він має трохи суху, матову текстуру, але легко розподіляється, а також має легке покриЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу