Дуже добре Мені подобається цей бальзам для губ, незважаючи на те, що він має кремову текстуру, але як тільки він поглинається в шкіру, губи стають дуже м’якими та зволоженими
Запах приємний
милоЯ ніколи ним не користувалася, але це продукт, який повинен мати кожна жінка. По-перше, це дуже розслабляє, шкіра не залишається липкою. Варто спробувати
Дуже добре Мені подобається цей бальзам для губ, незважаючи на те, що він має кремову текстуру, але як тільки він поглинається в шкіру, губи стають дуже м’якими та зволоженими
Запах приємний
милоЯ ніколи ним не користувалася, але це продукт, який повинен мати кожна жінка. По-перше, це дуже розслабляє, шкіра не залишається липкою. Варто спробувати
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу