приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі
приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі