Мені це подобається!!🍡Я обожнюю цей корейський лосьйон!! Він дуже зволожує <3 А запах НЕЙМОВІРНИЙ, він пахне полуничним молоком🍓🥛 Але запах дуже швидко вивітрюється :( Але він все одно дуже крутий!! Він такожЧитати далі
ГарноУ мене сильно шаруються нігті. Я використовую цей засіб щодня вже близько 2 тижнів, і вони вже виглядають краще та відчуваються трохи міцнішими. Головне — це регулярність.
Мені це подобається!!🍡Я обожнюю цей корейський лосьйон!! Він дуже зволожує <3 А запах НЕЙМОВІРНИЙ, він пахне полуничним молоком🍓🥛 Але запах дуже швидко вивітрюється :( Але він все одно дуже крутий!! Він такожЧитати далі
ГарноУ мене сильно шаруються нігті. Я використовую цей засіб щодня вже близько 2 тижнів, і вони вже виглядають краще та відчуваються трохи міцнішими. Головне — це регулярність.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу