Дійсно добре!Це справді стійка туш. Вона дуже швидко сохне, але не обтяжує вії, якщо знати, як її наносити, але робить те, що зазначено в описі. Для зняття макіяжу я використовую двофазний засіб для знятЧитати далі
Дуже добреЯ приємно вражена цією тушшю. Вона ідеально покриває та розділяє вії. Ефект природний, ледь помітний. Її дуже легко наносити, ви навіть не відчуваєте її на віях. Дякую Ksisters за подарунок.
Дійсно добре!Це справді стійка туш. Вона дуже швидко сохне, але не обтяжує вії, якщо знати, як її наносити, але робить те, що зазначено в описі. Для зняття макіяжу я використовую двофазний засіб для знятЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу