Дійсно добре!Це справді стійка туш. Вона дуже швидко сохне, але не обтяжує вії, якщо знати, як її наносити, але робить те, що зазначено в описі. Для зняття макіяжу я використовую двофазний засіб для знятЧитати далі
Дуже добреЯ приємно вражена цією тушшю. Вона ідеально покриває та розділяє вії. Ефект природний, ледь помітний. Її дуже легко наносити, ви навіть не відчуваєте її на віях. Дякую Ksisters за подарунок.
Матові тіні для повік для віку 50+Я багато шукала, перш ніж знайшла цей набір. Однак, як видно з фотографій, не всі тіні для повік матові, тому для інших Ksisters 50+, таких як я, я думаю, що це корисно знати.
Я задоволена їЧитати далі
Дійсно добре!Це справді стійка туш. Вона дуже швидко сохне, але не обтяжує вії, якщо знати, як її наносити, але робить те, що зазначено в описі. Для зняття макіяжу я використовую двофазний засіб для знятЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу