Добре, але, мабуть, не для менеЦе хороший продукт, який достатньо добре очищає, але, принаймні для моєї шкіри, я не вважаю, що він має особливу дію. Так, я ціную те, що після його використання моє обличчя не стягується, аЧитати далі
ТонерДля змішаної шкіри, якщо використовувати строго на Т-зону, схильну до чорних крапок, добре очищає, злегка щипає, але шкіра відновлюється. Буду продовжувати ним користуватися.
Добре, але, мабуть, не для менеЦе хороший продукт, який достатньо добре очищає, але, принаймні для моєї шкіри, я не вважаю, що він має особливу дію. Так, я ціную те, що після його використання моє обличчя не стягується, аЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу