Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі
Гарна сироваткаЯк перше враження, після першого використання можу сказати, що це хороша сироватка з приємною текстурою. Вона зволожує, живить шкіру корисними інгредієнтами. Шкіра залишається м’якою та шовкЧитати далі
Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі
Гарна сироваткаЯк перше враження, після першого використання можу сказати, що це хороша сироватка з приємною текстурою. Вона зволожує, живить шкіру корисними інгредієнтами. Шкіра залишається м’якою та шовкЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу