Дуже добре Це дуже хороша очищувальна пінка для шкіри, схильної до вугрів, я користуюся цією пінкою 2 роки і думаю, що це єдина, яка мене не дратує і не викликає прищів. І шкіра після нього дуже чиста.Читати далі
Дуже добре Це дуже хороша очищувальна пінка для шкіри, схильної до вугрів, я користуюся цією пінкою 2 роки і думаю, що це єдина, яка мене не дратує і не викликає прищів. І шкіра після нього дуже чиста.Читати далі