Найкращий для менеЯ спробував стільки, але це мій улюблений! Натуральний фініш, не сяє, як Isntree SPF, і справді піклується про вашу шкіру, оскільки містить більше ніж один тип керамідів! Славно!
одна з найкращих масокмаска мастхев якщо ви полюбляєте магію ранку и girly girl вайб)
шкіра після неї дуже мʼягкенька та бархатиста на дотик, аромат травʼянистий, аде дуже заспокійливий)
дуже гарно виравнює тон зЧитати далі
Рекомендую до покупки Дуже незвичайна текстура, але в той же час дуже приємна...Я купила меншу версію, щоб перевірити, і я б обов'язково купила знову...вона залишає шкіру злегка бархатистою, зволоженою, і вау ефеЧитати далі
Чудовий продуктЯ купувала цей продукт двічі, це дуже хороший тонік, який заспокоює шкіру, залишає відчуття легкості, має дуже приємний запах... Користуюся ним майже два роки, у мене жирна шкіра, схильна доЧитати далі
Найкращий для менеЯ спробував стільки, але це мій улюблений! Натуральний фініш, не сяє, як Isntree SPF, і справді піклується про вашу шкіру, оскільки містить більше ніж один тип керамідів! Славно!