СЕУЛ 1988Сьогодні отримала посилку, дуже дякую за зразки. На фото крем Seoul 1988 не має вказаної ваги, він прибув з вагою, написаною на кремі. Я багато читала, що це підробка, контрафакт. У мене такЧитати далі
Приємний запахОсобисто мені подобається ця маска, тому наступного разу маю ще одну в кошику! Він має дуже приємний запах, і женьшень, здається, робить свою роботу!