Чудово!Це найкращий spf. Ні, він забруднює одяг, біла плівка зникає дуже швидко, він дуже добре захищає та живить мою шкіру, враховуючи, що у мене зріла шкіра. Рекомендую з усією впевненістю.
Мені подобаєтьсяЦе зволожувальний гель, нічого особливого, але хороший. Він не має дивного запаху, не обтяжує шкіру, досить швидко вбирається, і його не потрібно наносити багато, бо він розподіляється, і меЧитати далі
Чудово!Це найкращий spf. Ні, він забруднює одяг, біла плівка зникає дуже швидко, він дуже добре захищає та живить мою шкіру, враховуючи, що у мене зріла шкіра. Рекомендую з усією впевненістю.