Відмінний крем.Моя шкіра останнім часом дуже реактивна та зневоднена, і цей крем саме те, що мені було потрібно. Він зволожує, живить та заспокоює шкіру. Я дуже рекомендую його.
Чудовий продуктЯ купувала цей продукт двічі, це дуже хороший тонік, який заспокоює шкіру, залишає відчуття легкості, має дуже приємний запах... Користуюся ним майже два роки, у мене жирна шкіра, схильна доЧитати далі