Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі
Найкраща есенціяЯ думаю, що це найкраща есенція, яку я пробувала. Вона варта кожної копійки. Зволожує, зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри та освітлює її. Колір обличчя залишається чистим, оксамитовим та сяюЧитати далі
одна з найкращих масокмаска мастхев якщо ви полюбляєте магію ранку и girly girl вайб)
шкіра після неї дуже мʼягкенька та бархатиста на дотик, аромат травʼянистий, аде дуже заспокійливий)
дуже гарно виравнює тон зЧитати далі
Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі
Найкраща есенціяЯ думаю, що це найкраща есенція, яку я пробувала. Вона варта кожної копійки. Зволожує, зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри та освітлює її. Колір обличчя залишається чистим, оксамитовим та сяюЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу