Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.





Ваші круті фоточки та відео




Відгуки – 1
Дуже легкий крем для шкіри навколо очей, я вже використовую четверту упаковку. Він дуже швидко вбирається. Я можу одразу нанести підводку для очей, яка не розмазується. Трохи підводки злазить на повіці, але я вже знаю, що це залежить від підводки, і крем на це ніяк не впливає. Мені він дуже подобається, бо зовсім не важить повіку. Не щипає очі, аромат ледь помітний і м'який. Велика упаковка, якої мені вистачить приблизно на 16 місяців, якщо використовувати двічі на день. Ціна абсолютно ідеальна.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.