приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу