Добре, але, мабуть, не для менеЦе хороший продукт, який достатньо добре очищає, але, принаймні для моєї шкіри, я не вважаю, що він має особливу дію. Так, я ціную те, що після його використання моє обличчя не стягується, аЧитати далі
Рекомендую!Крем має легку текстуру, добре вбирається та не залишає жирної плівки на обличчі, надаючи йому сяйва. Добре зволожує сухі ділянки, та й ціна дуже хороша.
Добре, але, мабуть, не для менеЦе хороший продукт, який достатньо добре очищає, але, принаймні для моєї шкіри, я не вважаю, що він має особливу дію. Так, я ціную те, що після його використання моє обличчя не стягується, аЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу