Повна насолодаДуже хороший зволожувальний крем. Я використовую його в поєднанні з тоніком від Beauty of Joseon, і моя шкіра виглядає набагато краще вже через кілька тижнів. Він робить шкіру оксамитово-м’яЧитати далі
приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Рекомендую до покупки Дуже незвичайна текстура, але в той же час дуже приємна...Я купила меншу версію, щоб перевірити, і я б обов'язково купила знову...вона залишає шкіру злегка бархатистою, зволоженою, і вау ефеЧитати далі
Найкращі патчіЦі пластирі від прищів чудові. Вони тонкі, майже непомітні і дуже липкі. Я вже використала пластину, і вона працювала на більшості прищів.
Повна насолодаДуже хороший зволожувальний крем. Я використовую його в поєднанні з тоніком від Beauty of Joseon, і моя шкіра виглядає набагато краще вже через кілька тижнів. Він робить шкіру оксамитово-м’яЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу