Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі
Блискучий настрійПатчі круті, переливаються за рахунок блискіток, дуже гарні. Зволожують, особливо приємно приліпити вранці, діставши з холодильника. Єдиний мінус – це 20 пар замість стандартних 30, як у білЧитати далі
Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі