Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
рекомендуюЧудовий крем, він не жирний, але тим не менше він дуже добре зволожує шкіру і ефект зберігається надовго. Я використовую його як для сухої шкіри, так і для мами, у якої змішана, і ми обидві Читати далі
Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу