Зволожувальний кремДуже зволожуючий крем, дуже легко вбирається. Його також можна використовувати у 2 шари, якщо шкіра дуже зневоднена. Текстура вас обдурить, він не липкий, як здається. Чудовий продукт. РекомЧитати далі
Набір ретинолуЯ отримала його в подарунок з більшим замовленням. Спочатку я вагалася, бо ретинол подразнює мою шкіру, але з цікавості використала і крем для очей, і сироватку для обличчя. Обидва дуже хороЧитати далі
СЕУЛ 1988Сьогодні отримала посилку, дуже дякую за зразки. На фото крем Seoul 1988 не має вказаної ваги, він прибув з вагою, написаною на кремі. Я багато читала, що це підробка, контрафакт. У мене такЧитати далі
Приємний запахОсобисто мені подобається ця маска, тому наступного разу маю ще одну в кошику! Він має дуже приємний запах, і женьшень, здається, робить свою роботу!
Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі
Я рекомендую!По-перше, мені дуже подобається композиція. Після вмивання шкіра дуже чиста. Для всього обличчя потрібна зовсім невелика кількість. По-друге, мені подобається упаковка, тому що її можна братЧитати далі
Зволожувальний кремДуже зволожуючий крем, дуже легко вбирається. Його також можна використовувати у 2 шари, якщо шкіра дуже зневоднена. Текстура вас обдурить, він не липкий, як здається. Чудовий продукт. РекомЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу