Відмінна маскаЦі маски дуже гарні. Вже після першого використання шкіра була більш зволоженою, а подразнення заспокоїлося. Мені подобається, що вона не дуже просочена продуктом, як більшість масок, і дужеЧитати далі
Відмінна маскаЦі маски дуже гарні. Вже після першого використання шкіра була більш зволоженою, а подразнення заспокоїлося. Мені подобається, що вона не дуже просочена продуктом, як більшість масок, і дужеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу