Відмінна маскаЦі маски дуже гарні. Вже після першого використання шкіра була більш зволоженою, а подразнення заспокоїлося. Мені подобається, що вона не дуже просочена продуктом, як більшість масок, і дужеЧитати далі
Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
Непогана маска за свої грошіЗамовляла для подруги, тож відгук, по суті, буде з її слів.
Звичайна тканинна маска з великою кількістю сироватки в упаковці. Шкіра після неї липка, як і від більшості інших подібних масок, Читати далі