ТонерДля змішаної шкіри, якщо використовувати строго на Т-зону, схильну до чорних крапок, добре очищає, злегка щипає, але шкіра відновлюється. Буду продовжувати ним користуватися.
Чудовий продуктЯ купувала цей продукт двічі, це дуже хороший тонік, який заспокоює шкіру, залишає відчуття легкості, має дуже приємний запах... Користуюся ним майже два роки, у мене жирна шкіра, схильна доЧитати далі
ТонерДля змішаної шкіри, якщо використовувати строго на Т-зону, схильну до чорних крапок, добре очищає, злегка щипає, але шкіра відновлюється. Буду продовжувати ним користуватися.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу