Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
Чудовий продуктЯ купувала цей продукт двічі, це дуже хороший тонік, який заспокоює шкіру, залишає відчуття легкості, має дуже приємний запах... Користуюся ним майже два роки, у мене жирна шкіра, схильна доЧитати далі
Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу