приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Бути десятьПри першому використанні здається, що це хороша сироватка, вона робить шкіру пружною та сяючою. З нетерпінням чекаю довгострокових результатів.
ВАУ справжнійЯ отримала цю маску від Ksisters у подарунок, і тепер замовляю її сама. Вона інтенсивно зволожує, заспокоює та надає шкірі надзвичайного сяйва. Я рекомендувала її іншим, і всі були в захватіЧитати далі
Пінка для вмивання Ця пінка мені дісталась у подарунок, тому я багато не очікувала. Проте вона виявилась дуже якісною. Добре очіщує та не сушить мою і так суху шкіру. Рекомендую до замовлення!
Гарний тонік.Це хороший зволожувальний тонік. Кераміди допомагають зміцнити гідроліпідний бар'єр шкіри. Якби він був без ароматизаторів, то був би ще кращий (для тих, у кого чутлива шкіра).
Приємний сюрпризЧудова сироватка для моєї зрілої та часто надзвичайно реактивної шкіри. Це як комфорт. Він заспокоює мою шкіру, живить її, робить її м'якою та еластичною. Це варте інвестицій. Обов'язково куЧитати далі
приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Бути десятьПри першому використанні здається, що це хороша сироватка, вона робить шкіру пружною та сяючою. З нетерпінням чекаю довгострокових результатів.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу