Якісний кремЦе дуже хороший продукт з ретинолом. Я використовувала його щовечора, у мене не було ніяких реакцій на шкірі, він залишає шкіру зволоженою Консистенція в'язка і приємна на шкірі, а кількістьЧитати далі
Зволоження!Придбала нещодавно, можу сказати, що гелева текстура, запах майже не відчувається, використовую разом з кремом з тієї ж серії FARM STAY і можу сказати, що мені подобається їхня продукція, якЧитати далі
ЧудовоДуже хороший! Я прихильниця корейської продукції, але цей тонік один із небагатьох, кому вдалося очистити та зволожити мою шкіру. Він дуже добре відчувається на шкірі, робить її гладкою та зЧитати далі
Якісний кремЦе дуже хороший продукт з ретинолом. Я використовувала його щовечора, у мене не було ніяких реакцій на шкірі, він залишає шкіру зволоженою Консистенція в'язка і приємна на шкірі, а кількістьЧитати далі