ДобреЯ використовую його зрідка, коли не хочеться тонального крему. Наношу його без праймера, коли хочу швидко зробити макіяж. Він хороший, добре розподіляється, має середнє покриття. Рекомендую!Читати далі
Дуже добреЯ деякий час використовував цей продукт, щоб побачити, як він вплинув на мою шкіру, перш ніж написати відгук, і я дуже задоволений ним. Має гарне покриття і дуже добре відчувається на моїй шЧитати далі
Чудово!Необхідний продукт завдяки своїй надзвичайній ефективності: у поєднанні з шампунем Ki Gold цієї ж фірми забезпечує гарантований ефект зупинки випадіння волосся та зміцнення кореня, а також пЧитати далі