Якісний кремЦе дуже хороший продукт з ретинолом. Я використовувала його щовечора, у мене не було ніяких реакцій на шкірі, він залишає шкіру зволоженою Консистенція в'язка і приємна на шкірі, а кількістьЧитати далі
ДобреЯ використовую його зрідка, коли не хочеться тонального крему. Наношу його без праймера, коли хочу швидко зробити макіяж. Він хороший, добре розподіляється, має середнє покриття. Рекомендую!Читати далі
Непогана маска за свої грошіЗамовляла для подруги, тож відгук, по суті, буде з її слів.
Звичайна тканинна маска з великою кількістю сироватки в упаковці. Шкіра після неї липка, як і від більшості інших подібних масок, Читати далі
Якісний кремЦе дуже хороший продукт з ретинолом. Я використовувала його щовечора, у мене не було ніяких реакцій на шкірі, він залишає шкіру зволоженою Консистенція в'язка і приємна на шкірі, а кількістьЧитати далі