Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
Найкраща есенціяЯ думаю, що це найкраща есенція, яку я пробувала. Вона варта кожної копійки. Зволожує, зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри та освітлює її. Колір обличчя залишається чистим, оксамитовим та сяюЧитати далі
Дуже задоволенийКрем для очей дуже зволожує та має ніжний і приємний аромат, залишаючи легке відчуття свіжості. Варто зазначити, що в мене атопічний дерматит і дуже сухі повіки, але цей крем чудово з цим спЧитати далі
Найкраща есенціяЯ думаю, що це найкраща есенція, яку я пробувала. Вона варта кожної копійки. Зволожує, зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри та освітлює її. Колір обличчя залишається чистим, оксамитовим та сяюЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу