приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Нічна ковдра😇Я використовую цей продукт як доповнення до свого вечірнього догляду. Після тижня використання стан моєї шкіри значно покращився. У мене комбінована/жирна шкіра, і його гелева текстура добреЧитати далі
приємно Легка текстура, хочу зауважити, що це гель, а не крем, легко зволожує, дуже швидко проникає в шкіру і залишає приємне оксамитове відчуття, але для сухої шкіри цього може бути недостатньо, у Читати далі
Нічна ковдра😇Я використовую цей продукт як доповнення до свого вечірнього догляду. Після тижня використання стан моєї шкіри значно покращився. У мене комбінована/жирна шкіра, і його гелева текстура добреЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу