приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі
Рекомендую!Я отримала цей продукт у подарунок при більшій покупці і можу сказати, що дуже ним задоволена. Це очищувальний засіб, який підсушує акне, і ви дійсно можете помітити різницю. Він трохи підсуЧитати далі
приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі