Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі
Рекомендую!Я отримала цей продукт у подарунок при більшій покупці і можу сказати, що дуже ним задоволена. Це очищувальний засіб, який підсушує акне, і ви дійсно можете помітити різницю. Він трохи підсуЧитати далі
Чудова пінка!Приємний запах та на дотик. Освіжає та очищує. Якщо є сумніви краще пінка чи гель, дуже раджу придбати пінку та гель для вмивання щоб зрівняти під час користування
Дуже добре Це дуже хороша очищувальна пінка для шкіри, схильної до вугрів, я користуюся цією пінкою 2 роки і думаю, що це єдина, яка мене не дратує і не викликає прищів. І шкіра після нього дуже чиста.Читати далі
приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі
Я рекомендую!По-перше, мені дуже подобається композиція. Після вмивання шкіра дуже чиста. Для всього обличчя потрібна зовсім невелика кількість. По-друге, мені подобається упаковка, тому що її можна братЧитати далі
Хороший кремКористуюся цим кремом вечорами, коли не користуюся ретинолом. Я використовую його протягом тижня, і поки що можу сказати, що секреція шкірного сала відрегулювалася, у мене жирна шкіра, схильЧитати далі