Дуже добреКористуюсь олією Маніо недовго, але вже помітила результати, воно глибоко очищає та залишає шкіру надзвичайно чистою! Я дуже рекомендую його, і тепер я розумію, чому він такий популярний і вЧитати далі
Рекомендую!Я отримала цей продукт у подарунок при більшій покупці і можу сказати, що дуже ним задоволена. Це очищувальний засіб, який підсушує акне, і ви дійсно можете помітити різницю. Він трохи підсуЧитати далі
РЕКОМЕНДАЦІЇЦе перший раз, коли я спробувала пінку для вмивання, вона залишає шкіру дуже чистою, здається, вона не сушить її, мені навіть здається, що вона залишає зволожуючу плівку, я обов'язково замовЧитати далі
Хороший продуктКупив товар отримавши зразок в подарунок. Мені він сподобався, тому що він жирний, а у мене часто суха шкіра. справді, це теж дуже добре. дуже добре знімає весь макіяж, стійка до переносу поЧитати далі
Я рекомендую!По-перше, мені дуже подобається композиція. Після вмивання шкіра дуже чиста. Для всього обличчя потрібна зовсім невелика кількість. По-друге, мені подобається упаковка, тому що її можна братЧитати далі
Дуже добреКористуюсь олією Маніо недовго, але вже помітила результати, воно глибоко очищає та залишає шкіру надзвичайно чистою! Я дуже рекомендую його, і тепер я розумію, чому він такий популярний і вЧитати далі