Відмінна маскаЦі маски дуже гарні. Вже після першого використання шкіра була більш зволоженою, а подразнення заспокоїлося. Мені подобається, що вона не дуже просочена продуктом, як більшість масок, і дужеЧитати далі
Друга пляшкаЯ користуюся ним вже деякий час, і це вже друга пляшечка, яку я купила. Він має свіжий аромат і залишає моє обличчя таким же свіжим після кожного використання. Чорні цятки менш помітні, пориЧитати далі
приємно Має приємний запах, мені нагадує запах м'яти... простий у використанні, не червоніє, навіть якщо у мене гіперчутлива шкіра, неагресивний засіб для шкіри, після використання сходить приємне оЧитати далі