Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult
PDRN Ca o prima impresie, mi se pare bun. Am avut tenul hidratat si un efect de glow aproape toata ziua. Imi place ca lasa efectul acela de hidratare si stralucire. Am cumpărat si mastile sa vad Citește mai mult
Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult