Recenzie blush romand Este pigmentat, eu il am pe cel clasic, nu editia de primavara in nuanta fig chip. Rezista destul de bine pe parcursul zilei, si are consistenta “ca de creta” insa nu afecteaza machiajul. SeCitește mai mult
Chiar bun!Chiar este un rimel rezistent.Intradevar se usuca repede, dar nu incarca genele, asta daca sti sa-l aplici, dar face ce scrie in descriere.Pentru demachiere folosesc demachiantul de la MisshCitește mai mult
01 Peony Ballet Este a doua oară când cumpăr produsul în această nuanță! E o culoare naturală și foarte frumoasă, este foarte glossy! Una dintre cele mai bune formule. Mai am și alte nuanțe.
Recenzie blush romand Este pigmentat, eu il am pe cel clasic, nu editia de primavara in nuanta fig chip. Rezista destul de bine pe parcursul zilei, si are consistenta “ca de creta” insa nu afecteaza machiajul. SeCitește mai mult
Chiar bun!Chiar este un rimel rezistent.Intradevar se usuca repede, dar nu incarca genele, asta daca sti sa-l aplici, dar face ce scrie in descriere.Pentru demachiere folosesc demachiantul de la MisshCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri