O masca excelentaFoarte bune aceste masti. Dupa o prima utilizare tenul era mai hidratat si iritatia calmata. Imi place ca nu este foarte imbibata cu produs ca majoritatea mastilor si se aseaza foarte bine pCitește mai mult
A doua sticlăîl folosesc de ceva timp, iar asta e deja a doua sticlă pe care o cumpăr. Are un miros fresh și îmi lasă fața la fel de fresh după fiecare folosire. Punctele negre sunt mai puțin vizibile, pCitește mai mult
Nu e o mască rea pentru prețul săuAm comandat-o pentru o prietenă, așa că recenzia va fi în esență bazată pe cuvintele ei.
O mască obișnuită tip folie cu mult ser în pachet. Pielea este lipicioasă după aceea, ca majoritatea Citește mai mult