Concealer no 1.5Din punctul meu de vedere este un concealer foarte bun! Are o acoperire bună si rezista toata ziua. Ps: hidratati-va pielea pentru o rezistenta și mai buna.
Foarte bun Acest gel calmant de Aloe Vera îl folosesc în rutina mea zilnică de îngrijire a feței și este un produs foarte bun. Deși am tenul gras și uleios, gelul de aloe se absoarbe foarte repede și îCitește mai mult
Curata eficient si lasa fata fina!Lasa fata fina,nu o usuca,curata f bine fondul de ten.Pt rimel tb insistat un pic.Dar merge.Eu insa folosesc pt ochi demachiantul de ochi de la o firma celebra pt ca e impecabila curatarea sCitește mai mult
Ursulețul cu minuniÎl folosesc de o săptămână și sunt foarte încântată de efectele lui! Am luat doua, de fapt, și pe cel clasic și pe cel cu colagen, unul sta în geanta(prietenul la nevoie se cunoaște), unul aCitește mai mult
Concealer no 1.5Din punctul meu de vedere este un concealer foarte bun! Are o acoperire bună si rezista toata ziua. Ps: hidratati-va pielea pentru o rezistenta și mai buna.
Foarte bun Acest gel calmant de Aloe Vera îl folosesc în rutina mea zilnică de îngrijire a feței și este un produs foarte bun. Deși am tenul gras și uleios, gelul de aloe se absoarbe foarte repede și îCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri