Chiar bun!Chiar este un rimel rezistent.Intradevar se usuca repede, dar nu incarca genele, asta daca sti sa-l aplici, dar face ce scrie in descriere.Pentru demachiere folosesc demachiantul de la MisshCitește mai mult
Foarte bunSunt plăcut impresionată de acest rimmel. Îmbracă şi separă perfect genele. Efectul este unul natural, subtil. E foarte uşor de purtat, nici nu-l simţi pe gene. Mulţumesc Ksisters pentru cadCitește mai mult
Chiar bun!Chiar este un rimel rezistent.Intradevar se usuca repede, dar nu incarca genele, asta daca sti sa-l aplici, dar face ce scrie in descriere.Pentru demachiere folosesc demachiantul de la MisshCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri