BunIl folosesc ocazional cand nu am chef de fondul de ten.Il aplic fara primer cand vreau machiaj rapid.E f bun,se intinde bine,acoperire medie.Recomand!Nuanta 21.
Excelent!Da, este excelent pentru tenul meu, am tenul mixt, dar vara imi transpira fata foarte tare, el avand o textura usor uscata, mata, dar se intinde usor, si are si o acoperire usoara.Vara, pentCitește mai mult
BunIl folosesc ocazional cand nu am chef de fondul de ten.Il aplic fara primer cand vreau machiaj rapid.E f bun,se intinde bine,acoperire medie.Recomand!Nuanta 21.
Excelent!Da, este excelent pentru tenul meu, am tenul mixt, dar vara imi transpira fata foarte tare, el avand o textura usor uscata, mata, dar se intinde usor, si are si o acoperire usoara.Vara, pentCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri