Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.