Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri