Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Recenzii – 1
Acest gel de duș m-a surprins foarte plăcut. Are un parfum frumos, calmant, relaxant și care face fiecare duș mai plăcut. Intensitatea parfumului nu este atât de puternică pe cât mă așteptam, dar persistă pe piele o perioadă de timp după utilizare, ceea ce este foarte plăcut. Ceea ce apreciez cel mai mult este faptul că este blând cu pielea sensibilă. După utilizare, nu am mâncărimi sau senzații neplăcute de strângere, dimpotrivă, pielea este frumos hidratată, moale și confortabilă. Găsirea unui gel de duș care hidratează bine și nu irită pielea sensibilă nu este întotdeauna ușoară, iar acest produs face asta perfect. Per total, este un gel de duș foarte plăcut pe care cu siguranță îl voi cumpăra din nou. A devenit unul dintre produsele mele preferate pentru îngrijirea zilnică.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.