Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 235
Unul dintre cele mai bune tonere pe care le-am încercat vreodată pentru vară. Îl voi cumpăra din nou și din nou 🤍
Eu l am primit cadou la o comanda mai mare și pot spune ca chiar este foarte bun, acum nu mai stau fără toner. ❤️❤️
Este prima achiziție de la acest brand și, cu siguranță, nu ultima! Inițial l-am luat pentru prețul avantajos, dar după o săptămână de utilizare pot spune că este mult peste multe alte produse de pe piață de la alte branduri. Îl utilizez pentru rutina de dimineață și seară, eventual în cursul zilei pentru un refresh. Nu lasă o senzație lipicioasă, astringentă și nu are miros neplăcut, ci una de prospețime, curățare și, nu în ultimul rând, îngrijește suplimentar pielea. Roșeața postacnee s-a diminuat considerabil, hidratarea pielii este cu mult mai adecvată și treptat se reglează secreția de sebum și pielea capătă un aspect mai sănătos - totul după doar o săptămână. Evident, nu pot decât să îl recomand și altor surori-k!
Acest toner este minunat!!! Pielea mea este vizibil mai hidratată și mai netedă după ce l-am folosit, iar după o săptămână am observat mai puține erupții pe față. Este fantastic!
Calmează roșeața și hidratează. Ușor și plăcut. Îl recomand cu căldură.
Am tenul gras în zona T, iar acest toner este un produs extraordinar pentru problema mea. Îl folosesc în rutina zilnică și nu-l pot lăuda îndeajuns. PS: din moment ce am rămas fără (bineînțeles că am comandat mai mult), din păcate nu pot posta o fotografie :))
Tonerul este plăcut, îl folosesc de mult timp. În combinație cu esența, netezește frumos pielea.
Nu pot spune nimic despre produse încă, trebuie să le testez mai mult timp. Dar în ceea ce privește viteza, ambalajul și mostrele, acesta este cel mai bun magazin cu care am avut de-a face de mult timp.
Noua mea favorită! > Această cremă este o plăcere pură de utilizat. Capsulele se îmbină perfect cu pielea, oferind o senzație imediată de hrănire profundă și netezime. Datorită niacinamidei, am observat că nuanța pielii mele este mai uniformă și pielea are o strălucire minunată. Un succes!
Este uimitor! L-am primit cadou și tocmai am cumpărat o mărime standard. Am ten mixt cu zonă T grasă. Rutina mea de dimineață este acest toner + ser cu vitamina C + protecție solară, iar acest toner mă menține mult mai puțin grasă. Când nu îl folosesc, pielea mea devine grasă în câteva ore. De asemenea, simt că pielea mea este mai bună per total. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.