Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 22
Nu a funcționat pentru mine. Am simțit pielea strânsă și uscată după ce l-am folosit.
Exfoliază frumos pielea fără a o usca sau irita. Am tenul predispus la acnee și face minuni cu grișul!
Este plăcut de utilizat. Nu este aspru, este mai degrabă un scrub blând. Produs bun💚
Nu pot decât să recomand acest produs. Este foarte delicat, curăță și catifelează pielea frumos. Nu conține acele granule mai grosiere care pot reacționa pe pielea predispusă la varice. După hidratare, se formează o pastă care se întinde frumos pe față. Îl folosesc de trei ori pe săptămână.
Are un miros foarte ciudat și, în opinia mea, nu este potrivit pentru tenul problematic.
Cea mai bună descoperire din cosmeticele coreene. Exfoliere delicată, dar pielea după aceea este atât de moale și catifelată, încât ajută perfect împotriva porilor dilatați. Nu usucă pielea. O achiziție excelentă🌟
Personal, nu recomand acest gel exfoliant - este prea blând pentru mine, nu văd niciun rezultat. Un pic dezamăgitor după atâtea recenzii pozitive.
Pielea după aceea este foarte netedă și radiantă! Vreau să menționez că este important să aplicați acest peeling pe pielea curățată și uscată. Și recomand să aplicați o cantitate suficientă în palmă, fără a vă zgârci. Apoi, masați-vă fața activ și rapid, deoarece acest produs se întinde apoi repede. Dar sunt mulțumită de rezultat și este potrivit pentru pielea mea sensibilă 👌
Acest scrub este foarte delicat, dar foarte eficient. Creează o textură asemănătoare unui tort atunci când este masat și cel mai bine este să îl exfoliați deasupra chiuvetei. Lasă pielea incredibil de netedă și moale. Nu usucă pielea. Acesta va fi numărul unu pentru mine. Am ten matur, mixt. Este perfect pentru mine.
Este un gel exfoliant ultra-delicat cu acid salicilic și funcționează prin desprinderea celulelor moarte ale pielii și înfășurarea lor în jurul său. La început am crezut că gelul era expirat sau ceva de genul, dar chiar funcționează. Pielea mea era la fel de moale ca a unui nou-născut. Ieri l-am încercat pe decolteu (nu am reușit niciodată să-l frec nici măcar cu o lavetă marocană) și m-a ajutat mult 💚💚💚 minune!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.