Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool

Recenzii – 3
Masca are un miros foarte plăcut de lapte de banană. Cam atât. Șervețelul nu aderă corect la față și chiar se dezintegrează sau se rupe. În plus, masca se usucă foarte repede în timpul utilizării. Există măști mult mai bune disponibile în acest magazin. Nu o voi mai cumpăra pe aceasta.
O mască minunată care hrănește și hidratează pielea.
Aceasta este a doua mea achiziție a acestei măști. Chiar miroase a banana. Pielea este hidratată și calmată. Există multă esență în geantă. Vă recomand!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.